Horúce letné dni nemusia znamenať vysoké účty za elektrinu ani zložitú montáž klimatizácie. Klarstein Skytower ochladzuje miestnosti do 40 m² s príkonom len 80 W – jednoducho ho zapojíte do zásuvky a ihneď si užijete chladný vzduch.
Skytower využíva princíp odparovacieho chladenia: voda sa odparuje, vzduch sa ochladzuje – bez kompresora, bez chladiva, bez hluku typického pre klimatizácie. 8-litrová nádržka na vodu zaistí dlhú neprerušovanú prevádzku. Prevádzková hlučnosť do 65 dB znamená, že zariadenie pokojne zvládne aj nočnú prevádzku v spálni.
Nastaviteľné lamely usmerňujú prúd vzduchu presne tam, kde ho potrebujete. Voliteľná 180° horizontálna oscilácia rozptyľuje chladný vzduch rovnomerne po celej miestnosti. Skytower ovládate cez prehľadný panel na vrchu zariadenia alebo pomocou priloženého diaľkového ovládača. Nádržku na vodu možno ľahko vybrať a umyť.
Vďaka štyrom kolieškam Skytower ľahko presuniete – z obývacej izby do domácej kancelárie, z detskej izby na terasu. Na rozdiel od klimatizácie vzduch nevysušuje: integrovaný zvlhčovač chráni sliznice, čo ocenia najmä alergici a ľudia s citlivými dýchacími cestami.
Prečo si vybrať Skytower? Príkon len 80 W – až desaťkrát menej ako bežná klimatizácia. Funkcia 4 v 1 spája ochladzovač vzduchu, ventilátor, zvlhčovač a čističku vzduchu v jedinom zariadení. 8-litrová nádržka zabezpečí dlhú prevádzku bez dopĺňania. Hlučnosť do 65 dB neruší ani počas spánku. Bez inštalácie, bez technika – zapojíte a ihneď používate.
Objednajte Klarstein Skytower ešte dnes a užite si chladný domov bez klimatizačného rozruchu.