LED osvetlenie

Navigácia: LED-OSVETLENIE >

LED Solution LED pásik 4,8W/m 12V s krytím IP54 Farba svetla: Zelená 07118

Značka: LED Solution

Kategória: LED diodové pásiky | Výber LED pásiku podľa výkonu

Popis:

Vzali sme kvalitné LED diódy prepojené zlatým drôtom so základňou potiahnutú striebrom, osadili je na dvojvrstvový medený PCB podklad a vytvorili tak LED pásik bez kompromisov. Skvelé parametre a predĺžená záruka 3 roky sú u nás samozrejmosťou. Narozdiel od nekvalitných LED pásikov tie naše nestrácajú rýchlo svoju svietivosť a nehrozí tu náhodná porucha jednotlivých LED diód.

Z výkonu 4,8W/m pásik vyprodukuje až 440lm/m. Hustota LED diód je 60ks/m, opasok vďaka tomu svieti rovnomerne po celej svojej dĺžke. Tento pásik netreba lepiť do hliníkovej lišty, napriek tomu odporúčame tento krok zvážiť. Všetky naše pásky sú vybavené samolepiacou fóliou 3M 300LSE, ktorá skvele priľne k podkladu. Ten musí byť hladký a je potrebné ho pred lepením poriadne odmastiť.

Pásik dosahuje krytie IP54, čo znamená, že je krátkodobo chránený proti striekajúcej vode a prachu. Všetky nami ponúkané LED pásiky sú stmievateľné.

Uvedená cena je za 1 meter LED pásku. Štandardné návin na kotúči je 5 metrov. Snažíme sa pásky krátiť tak aby ste na Vami objednané dĺžke mali už napájané prívodné káble, pásik však môže doraziť aj bez nich. Preto odporúčame využiť širokú ponuku napájacích konektorov.

Ak budete zapájať dlhší kus LED pásku ako je 10 metrov, odporúčame pásik napájať z oboch jeho koncov, nehrozí tak viditeľná strata svietivosti.

Ak si neviete rady s montážou LED pásku, využite náš návod tu.

Najbežnejšie použitie tohto pásky: dekoratívne osvetlenie vitrín, barov, šuplíkov a políc, osvetlenie nábytku, dekoratívne osvetlenie sadrokartónových podhľadov a nik, osvetlenie schodov, zadnej časti televízie.


Parametre:

Farba svetla: Zelená
Krytie: IP54
Pracovná teplota: -15°C až max. 45°C
Svetelný tok: 410lm
Svetelný tok: 430lm
Svetelný tok: 440lm
Teplota chromatičnosti: 3100K
Teplota chromatičnosti: 6500K
Vstupné napätie: DC 12V
Výkon: 4,8W/m
Počet LED: 60/m
Deliteľnosť: každých 5cm
Farba svetla: denná biela
Farba svetla: červená
Farba svetla: modrá
Farba svetla: zelená
Farba svetla: žltá
Šírka pásiku: 8mm
Výška pásiku: 2,6mm
Návin na kotúči: 5m
Uhol svitu: 120°
LED čip: 3528 SMD San'an
Maximálna dĺžka zapojenia: 10m
CRI: 73
CRI: 74
CRI: 75
Farba svetla: teplá biela
Farba svetla: studená biela
Teplota chromatičnosti: 4500K
Životnosť: až 50 000h

Cena: 4.96 EUR s DPH

| Naspäť


Ponuka elektroniky na portáloch: